Deze Toyota Aygo met 47.928 km op de teller, heeft het bouwjaar 2021 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 1.0 VVT-i x-play limited Airco/ Apple carplay/ Camera/ LED
€ 661,- excl. BTW € 800,- incl. BTW
Bescheiden van formaat maar o zo slim met ruimte, de Toyota Aygo. Hebt u een vlotte rijstijl? Dan is deze Toyota met zijn zuinige maar pittige motor geknipt voor u. Natuurlijk behoren LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Toyota Aygo voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Knoppen voor audio-aanpassingen zijn onder direct handbereik met de audiobediening op het stuur. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Ook lederen stuur en versnellingspook en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Aygo is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Basis zekerheidsprijs:
Geldige APK, tenaamstellingskosten, vloeistoffen- en verlichtingscontrole.
Optioneel onderhoudspakket:
U kunt kiezen voor een uitgebreid onderhoudspakket van €800,- euro met daarin; Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema*, nieuwe APK, airco service, binnen/buiten poetsen van de auto en 12maanden BOVAG GARANTIE
*Vraag naar onze voorwaarden.
Vragen of informatie over deze occasion na sluitingstijd: wij zijn altijd bereikbaar op 06-28561267 ook via WhatsApp.
Bent u op zoek naar een kwaliteit occasion voor een voordelige prijs, zoek dan niet verder. Aan deze prijslijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ben nu al een aantal keer bij Autobedrijf Ron Plomp langs geweest als er iets mis was met mijn auto. Je hoeft maar te bellen en ze regelen het voor je. Dit bedrijf is zeker een aanrader als je auto problemen ervaart met je auto. Bedankt team Plomp!
02-08-2023Gewoon een goeie garage met no nonsense cultuur. Stap extra voor de klant is geen probleem. Kunnen heel wat garages nog een puntje aan zuigen
24-05-2012